Výprava Čáslav

07.06.2012 19:46

13.-15.5.2012

    Pátek- Měly jsme sraz  ve 14:40 u Černé labutě. Když všichni přišly, tak jsme nastoupily do autobusu a jely směr Praha. V Praze se k nám přidala Máňa a Dráče. Poté jsme jely trolejbusem a vlakem do Čáslavy

    Když jsme tam dorazily, tak jsme se vybalily a šly jsme se k ohni navečeřet. Vevnitř v klubovně jsme hrály různé hry a kolem desáté hodiny šly spát.

    Sobota- Ráno jsme vstaly, zabalily si baťohy na výlet a šly se nasnídat. Po snídani jsme se vypravily na cestu. Nejprve jsme šly na vlak. Vlakem jsme jely asi kolem třiceti minut. Když jsme tam dorazily, tak jsme kousek popošly k lesu, zastavily se a začaly hrát první hru ,,kolíčky", kde jsme měly nasbírat co nejvíce kolíčků. Po nějaké době cesty jsme se daly oběd a šly dál. Chodily jsme různě, chvilku lesem a chvilku zase městem. Cestou jsme hrály ještě různé hry a povídaly si... Nejlepší bylo, když jsm konečně vyšly veliký kopec a potom to bylo už jen po rovině a z mírného kopečka.

    Celé jsme to obešly a šly jsme zase na vlak, který nás odvezl ,,domů". Došly jsme do klubovny.

    Hrály jsme hru, ve které jsme vařily :D Potom k večeru a večer jsme hrály různé hry jako například ,,Aktivity", ,,Městečko Palermo" atd... Potom jsme šly spát a jelikož byly všichni unavení, tak všichni hned usly.

    Neděle- Ráno jsme vstávaly v 7:00, sbalily si všechny věci, nasnídaly se a vyrazily na vlak (a jely jsme dvoupatrovým) :) Potom jsme si koupily lístky na metro a jely.

    A potom už nezbývalo nic jiného, než nastoupit do autobusu a jet domů. (Ovšem na autobus jsme si musely přes půl hodiny počkat) :)

    Domů jsme dorazily kolem 13. hodiny.

    Výprava se mi moc líbila :D

Pája

Fotky z výpravy naleznete zde→ eressiell.rajce.idnes.cz/vyprava_13.-_15._4._2012_Caslav%2C_Zelezne_hory/