Oslava 25 let od založení oddílu a výlet den poté

15.03.2015 21:32

V pátek 13. 3. 2015 jsme se večer sešly v klubovně, abychom si společně zahrály pár her, ochutnaly výborný dort a slané výtvory jednotlivých družin ale hlavně oslavily to, že náš oddíl existuje na den přesně 25 let. Večer byl zakončený společným pokřikem u staré klubovny a poté jsme se uložily k spánku v naší klubovně :-).

Druhý den na nás čekal výlet na cukrovou planetu. Níže si můžete přečíst tiskovou zprávu z Expedice na Cukrovou planetu.

Dva týmy vedeckych pruzkumniku, najaté znamými cukrovinkařskými společnostmi, odletěly v sobotu 14.3. na Cukrovou planetu, kde provedly výzkum cukrových zdrojů. Předvedly skvělé odhady, zapamatovaly si složitou strukturu lentilkové mřížky, zachovaly chladnou hlavu, když jeden z týmu spadl z cukrové věže a ošetřily ho, i když popsat záchrance cestu byl docela oříšek. Ani mléčná bouře nebo zvědaví Cukrářšťané s mnoha všetečnými otaákami jim nedělali problém. 
Ale nakonec se všichni průzkumníci úspěšně vrátili zpět na Zem a svorně prohlásili, že teď už nechtějí o cukru ani slyšet a těší se na slané jídlo;-)