Kniha návštěv

titul

tečka 31.10.2014
super stránky! :)

nové stránky

Bára 27.06.2014
tyjo, husté, vypadá to tu fakt dobře!!

aktuality na stránkách

Madla 25.06.2014
super práce Pampi!

Fonticulus 2013

Fonticulus 18.02.2013
Je ti 15-18? Potřebuješ trochu dobít baterky, získat nové známosti, motivace do další činnosti a užít si trochu zábavy?

Tak se přihlaš a pojeď na Fonticulus! Do konce přihlašování zbývá 10 dní!

Více informací na https://www.facebook.com/Fonticulus nebo https://fonticulus.skauting.cz/

fotofoto

Poštolka 05.11.2011
Rajče zraje, pomalu, ale jistě...
Nově na něm najdete fotky ze záříjové výpravy s Kapkou a Heřmánkem:))

Hodně vysoko položená laťka

Mamut, Brdská Smečka 15.05.2011
Poděkování organizátorkám letošního Svojsíkova závodu v čele se Zájou, se jen sypou a připomínají svojí intenzitou sobotní noční liják. A budou jistě pokračovat....Jenže pro nás, kteří se budou v budoucnu podílet na dalších ročnících "Svojsíkáče" je tady jedna dost důležitá věc, těžko zpochybnitelný fakt. Jasně už Vás to napadlo také...ano je to průběh letošních závodů. Nový, neokoukaný námět závodu nastartoval fantazii všech hned po obdržení prvotních informací. Kdo by nechtěl být v týmu těch, co, zachraňují nic menšího, než je celé lidstvo? Uprostřed „ničeho“ na parádním místě, se po příjezdu účastníků objeví plně zajištěné zázemí se vším, co je na víkendový pobyt skautských družin potřeba. Podklady pro jednotlivé „brány“ i pro závod jsou připraveny do nejmenších detailů. Objeví li se drobná chybějící nepřesnost, je okamžitě odstraněna. Pohoda a dobře odladěná atmosféra pramení z pocitu, že je o všechny a o všechno postaráno. Hlídky si užívají víkendové táboření a závod samotný je jeho ozdobou. Vše dotažené do nejmenších detailů, od vědecké konference v úvodu, zajištěného technického zázemí, přes náměty a zpracování činností v jednotlivých městech/stanovištích až po grafiku a nápaditost diplomů. Přemýšlím jestli jsem na něco nezapomněl….no jasně že ano. Přece počasí i to bylo přesně tak jak jsme si jej představovali. Říkám si jedno….nebude to vůbec jednoduché pro toho, kdo se pustí za dva roky do přípravy Svojsíkova závodu v příbramském okrese. Dobříšská Minehaha položila laťku hodně vysoko.

Re: Hodně vysoko položená laťka

Tečka 19.05.2011
Ano, hlavně počasí nás stálo velké usilí... :D Ale teď vážně.
Tohle je opravdu obrovská pochvala a my za nic moc děkujeme!! Myslím ale, že je netřeba se bát, že ten, kdo bude připravovat další závod, to bude mít nějak těžší...co oddíl a jiní lidé, to jiné nápady a fantazie....Hlavně to chce mít partu správných lidí :) Je super vidět, když skauting funguje :)

Svojsíkův závod

Dvojka Příbram 15.05.2011
Ahoj, za všechny vám chci moc poděkovat za Svojsíkův závod. Měli jste to výborně naplánované a rozhodně nebyla nuda. Za náš oddíl: Na všech stanovištích byla sranda a ač někteří jedinci už nemohli, táhla nás ta vidina vítězství, kterého jsme přeci jen dosáhli, za což jsme moc šťastní.
Takže ještě jednou díky moc a doufáme v další spoustu super akciček, jako byla tato...

Re: Svojsíkův závod

Tečka 19.05.2011
To jsme rády, děkujeme za pochvalu a musíme říct, že jsem si to taky užily :) a taky doufáme ve spoustu super akciček (ale asi by je mohl připravit někdo jiný :D

foto

Poštolka 02.04.2011
Na rajčeti jsou k mání fotky z březnové výpravy s rodiči a se Zlatým listem:)
Záznamy: 1 - 10 ze 53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>